Menu & Info

Serwis dronów

Jesteś tutaj:
/
Serwis dronów

SERWIS DRONÓW

Twarde lądowanie, połamane ramiona, rozbite czujniki, inne usterki.

Zapraszamy do Nas.

Naprawiamy głównie drony marki DJI – zapraszamy do kontaktu. Zobaczymy czy jesteśmy w stanie naprawić Państwa sprzęt.

Sam serwisant jest licencjonowanym operatorem dronów BVLOS, więc dokładnie przetestuje Państwa sprzęt po naprawie.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Ile kosztuje serwis drona:

Koszt naprawy drona jest uzależniony od modelu urządzenia, uszkodzenia, kosztów części zamiennych. Przyjęcie na serwis oraz diagnoza wynoszą 60-100zł (zależne od modelu drona). Koszty diagnozy pomniejszają koszty robocizny jeśli klient decyduje się na naprawę. Przykład: diagnoza 60zł, łączne koszty robocizny 160zł do dopłaty za robociznę 100zł. 

 

Przed podjęciem napraw kontaktujemy się z klientem celem ustalenia dalszych kroków, wyboru części zamiennych (nowych czy też z używanych dronów rozebranych na części). Oraz informujemy o przewidywanych kosztach finalnych, które oczywiście mogą jeszcze ulec zmianie ze względu na pojawiające się komplikacje po drodze.

 

Nie przyjmujemy dronów totalnie zalanych, które były dłużej pod wodą ! (wiążą się z podwyższonym ryzykiem, oraz najczęściej rozległymi uszkodzeniami) – proszę dzwonić w takim wypadku i przedstawić sytuację jak wyglądało wodowanie.

Ile trwa serwis drona:

Po otrzymaniu urządzenia przystępujemy do diagnozy, trwa ona zazwyczaj 1-3 dni robocze – uzależnionie jest to od kolejki zgłoszeń i ilości pracy na serwisie.

Po diagnozie konsultujemy się z klientem na temat kosztów i przybliżonego czasu realizacji. Naprawa zazwyczaj trwa 2-20 dni roboczych zależnie od:

– dostępności części zamiennych (często posiadamy je na miejscu)

– kolejki napraw

Zaznaczamy sobie możliwość wydłużenia okresu naprawy ze względu na totalny brak dostępu do wymaganej części zamiennej (braki magazynowe, konieczność zamówienia bezpośrednio od producenta) – informujemy klienta od razu o takich problemach telefonicznie.

Koszty w przypadku nieopłacalnej naprawy lub niepowodzenia naprawy.

Mimo szczerych chęci nie wszystko da się uratować (najczęściej dotyczy to zalańców).

Statystycznie na 10 dronów 9 naprawiamy bez najmniejszych problemów, natomiast jeśli dron nie zostanie naprawiony – mimo dużej ilości poświęconego czasu z naszej strony jedyne koszta dla Państwa to nadal te z przyjęcia na serwis – 60-100zł (zależne od modelu drona).

Jeśli dron nadaje się na dawcę części to także zaproponujemy odkup. Zwracamy wtedy koszta diagnozy ! Wliczają się w cenę odkupu.

Sprzęt odsyłamy na podany Paczkomat Inpost na Nasz koszt. Plus informujemy co najkorzystniej finansowo zrobić z dronem w takim wypadku.

Wyślij drona do naprawy:

Nasz serwis mieści się niedaleko Bielska-Białej, woj. śląskie.
Zapraszamy osobiście lub także mogą Państwo wysłać do nas uszkodzonego drona, mieścimy się pod adresem:


ul. Zofii Kossak 2
43-436
Górki Wielkie
SKYSTORY Piotr Waliczek

WAŻNE !!!
Przed wysyłką prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu nadania indywidualnego numeru naprawy – trzeba umieścić ten numer na paczce z wysyłanym dronem. Po otrzymaniu drona i płatności za przyjęcie na serwis oraz diagnozę przystępujemy do normalnej procedury serwisowej.

Wysyłając drona do naprawy akceptują Państwo Regulamin Serwisu

Skup uszkodzonych dronów:

Jeśli koszta naprawy przewyższają opłacalność naprawy lub po prostu chcesz się pozbyć rozbitego drona zapraszamy do Nas. Po wycenie i akceptacji oferty z obu stron odkupimy rozbitego drona.

REGULAMIN:

Oddając drona do naprawy akceptują Państwo Regulamin Serwisu

KROK 1

Kontakt z serwisem oraz wypełnienie formularza przyjęcia

KROK 2

Nadanie numeru naprawy i opłata diagnozy

KROK 3

Kontakt z wyceną

KROK 4

Serwis sprzętu

KROK 5

Odbiór naprawionego urządzenia

KONTAKT:

NAPISZ:

biuro@wetonapraw.pl

ZADZWOŃ:

535 340 459

Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności & cookies. Nie rób dymów. Czytaj tutaj.